Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1961 Jaguar XK150 Drophead Coupe

1961 Jaguar XK150 DHC może trafić 135mph i wykonać przebieg z 0-60 w 7 sekund. Nie oferuje wspomagania kierownicy, więc musisz przewidzieć zakręt i zastosować końcówkę przepustnicy w prawo. Jaguar wypuścił XK150 w 1958 i zakończył produkcję w 1961. Samochód został wyposażony w hamulce tarczowe i mocny silnik, zapewniający doskonały stosunek mocy do masy przy równomiernej sile hamowania.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Jeśli jesteś na rynku Jaguar XK150 DHC, jesteś we właściwym miejscu. Od projektów konserwatorskich po jakość XK150 showroomu, pozwól ER Classics przedstawić Ci wspaniały wybór modeli Jaguar XK150 dostępnych dla Ciebie. Mogą również dostarczyć wskazówek, które mogą ci pomóc. Zawsze pytaj sprzedawcę o dokumentację dotyczącą konserwacji, konserwacji lub historii. Zawsze wynajmuj firmę kontrolującą imprezę 3rd, aby uzyskać przegląd stanu samochodów. Poznaj miękki top w modelach DHC. Aby dowiedzieć się więcej lub obejrzeć salon sprzedaży ER Classics osobiście, nie wahaj się skontaktować z nimi już dziś.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż