Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1959 Jaguar XK150 Fixed Head Coupe

Reprezentujący najwyższy rozwój legendarnej serii XK, Jaguar XK150 pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych samochodów 50-ów. 1959 Jaguar XK150 miał kilka technicznych postępów w stosunku do poprzednich modeli XK, w tym wspomagane hamulce tarczowe i większy obszar kokpitu.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

X32X Jaguar XK1959 Fixed Head Coupe to świetny klasyczny samochód dla entuzjastów wszelkiego typu. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy na renowację Jaguara XK150, czy szukasz salonu z nowoczesnym wyglądem salonu, niech ER Classics będzie Twoim przewodnikiem. Ich wiedza specjalistyczna nie tylko pomoże Ci znaleźć samochód Jaguara, którego zawsze chciałeś, ale także dostarczy cennych wskazówek. Zawsze sprawdzaj, czy nie ma rdzy, zapytaj o dodatkowe elementy lub części, które pochodzą ze sprzedaży i poproś o wszystkie dokumenty dotyczące samochodu. Te przedmioty pomogą ci określić wartość samochodu, na który patrzysz. Aby uzyskać więcej wskazówek lub zapoznać się z modelami aktualnie dostępnymi w naszym ekwipunku, odwiedź tę stronę w wolnym czasie.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż