Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1957 Jaguar XK140 Fixed Head Coupe

Xuanx Jaguar XK1957 Fixed Head Coupe reprezentuje ostatni rok modelowy przed wydaniem XK140, która byłaby odmianą 150rd w linii XK. Zmiany zewnętrzne obejmują zderzaki o pełnej szerokości, dodatek chromowanego paska na środku przedniej i tylnej maski oraz zwiększoną przestrzeń wewnętrzną. Jaguar XK3, podobnie jak wszystkie modele XK, będzie oferowany jako Roadster, DHC i FHC. Roadster był ulubiony wśród kupujących i stanowiłby większość sprzedaży Jaguara XK140. The Drop Head Coupe zapewnia kierowcy lepszą ochronę przed żywiołami. Fixed Head Coupe, był prawdziwym zamkniętym coupé i oferował kupującym pierwszy sezon 140 Jaguar XK.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Zakup 1957 Jaguar XK140 FHC jest bardzo ekscytujący, tutaj znajdziesz kilka wskazówek. Jeśli kupujesz ciało do renowacji, rdza powinna być twoim głównym problemem. Jeśli sprzedawcy mają dokumentację, może to w dłuższej perspektywie przynieść dodatkową wartość. Oczywiście to tylko kilka z wielu wskazówek, które możemy ci zaoferować. ER Classics Holland zaprasza do przeglądania swojej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej na temat Xuanx Jaguar XK1957 Fixed Head Coupe.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż