Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja

Bouwjaren1956 Jaguar XK140 Fixed Head Coupe

1956 Jaguar XK140 FHC jest doskonałym odzwierciedleniem krzywych, które były unikalne w erze projektowania samochodów. W tamtych czasach modele Roadster i DHC były najbardziej popularne, ale w przypadku zdarzenia wymagającego jazdy na długich dystansach, Fixed Head Coupe było alternatywą sezonu 4, która była faktycznie tańsza niż modele z kabrioletem. Samochody te były przeznaczone przede wszystkim na rynek USA, a większość pozostałych modeli Jaguar XK140 można znaleźć w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy większość z nich to pojazdy z kierownicą po lewej stronie, nierzadko można znaleźć w USA kilka samochodów z kierownicą po prawej stronie. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem Xucumax Jaguar XK1956 Fixed Head Coupe, ER Classics z przyjemnością przedstawi Ci poniższe wskazówki.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Przewodnik dla kupujących Przy zakupie 1956 Jaguar XK140 FHC ważne jest przeprowadzenie dokładnej kontroli. Podczas tej kontroli sprawdź zakres wszelkich rdzy na panelach nadwozia i ramie, wszystkie mechanizmy, oryginalność, autentyczność i kompletność. Oczywiście, jeśli kupujesz samochód do renowacji, dodatki, które dasz tym przedmiotom, będą się różnić. ER Classics w Holandii pomógł kupującym i sprzedającym klasyczne samochody Jaguar i zrozumiał, co czyni te samochody tak wyjątkowymi. Mogą Ci pomóc w wyborze Jaguara XK140 do własnych potrzeb i przekroczyć Twoje oczekiwania.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż