Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1954 Jaguar XK140 Drophead Coupe

Podczas 1954, Jaguar wyda 2nd generacji popularnej linii XK Jaguar XK140. Nowością w 1954 będzie wydanie stylu nadwozia Drophead Coupe, będzie to pierwszy prawdziwy kabriolet Jaguars w linii XK. Pracując obok Roadstera i Fixed Head Coupe, X3XX Jaguar XK1954 Drophead Coupe wypełnił niszę na rynku dla tych nabywców, którzy chcieli prawdziwej przygody na świeżym powietrzu. Jeśli myślisz o zakupie 140 XK1954 DHC, zespół ER Classics jest gotowy, aby pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Nowy model 1954 Jaguar XK140 Drophead Coupe oferuje teraz większą przestrzeń na nogi i więcej miejsca na tylne siedzenia, nawet gdy Drophead Coupe miał swój zapas. Ponieważ jest to samochód na wolnym powietrzu, przekonasz się, że wersje DHC są zazwyczaj trochę bardziej szorstkie na krawędziach niż FHC. Zawsze staraj się znaleźć najbardziej kompletny przykład, jaki możesz znaleźć. Z tymi wyjątkowymi klasykami zawsze najlepiej jest, gdy strona 3rd sprawdza samochód. ER Classics to klasyczny salon samochodowy z siedzibą w Holandii, który specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż