Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1961 Jaguar XKE

1961 Jaguar XKE został wprowadzony na Geneva Motor Show. To był produkt więcej niż 5 lat rozwoju. W nadwoziu zastosowano konstrukcję jednokomorową, a z tyłu zastosowano niezależne zawieszenie tylne. Dostępny zarówno jako roadster, jak i Fixed Head Coupe, 1961 Jaguar XKE wywoływał tyle samo wrażeń, co Jaguar XK120 w późnych 40-ach. Jeśli rozważasz zakup 1961 Jaguar XKE i szukasz wskazówek, jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Korpus Jaguara XKE jest częściowo zunifikowany, więc rdza powinna być jednym z twoich głównych problemów podczas poszukiwania 1961 Jaguar XKE. Niektóre z kluczowych miejsc do obejrzenia obejmują pod tylnymi błotnikami, wzdłuż progów drzwi, pod koło zapasowe i pod dywanami. Wszystkie Jaguar XKE mają hamulce tarczowe 4, tylne są na pokładzie. Ogólnie rzecz biorąc, Jaguar XKE jest bardzo przyjazny dla odnowienia, z częściami, które są dość łatwe do znalezienia.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż