Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Bouwjaren1957 Jaguar XK140 Drophead Coupe

Fani Jaguara uważają, że 1957 Jaguar XK140 jest prawdopodobnie najbardziej pożądaną linią XK140. Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1954, Jaguar XK140 zastąpił Jaguar XK120 i miał kilka zewnętrznych zmian. Jaguar XK140 miał pełnowymiarowe zderzaki, dodatkowy chromowany pasek na środku przedniej i tylnej osłony oraz ogólnie piękną krzywiznę. Jaguar XK140 oferował również więcej miejsca w kabinie. DHC cieszyło się dużą popularnością, ponieważ zapewniało kierowcom lepszą ochronę przed żywiołami. Jednak Roadster był zdecydowanie najbardziej popularnym stylem nadwozia w tym czasie.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Xunderx Jaguar XK1957 Drophead Coupe nadal jest popularnym samochodem sportowo-turystycznym. Znajdziesz sprzedawców oferujących modele we wszystkich typach warunków. Przedziały cenowe dla tych klasyków również różnią się w zależności od kondycji i stylu ciała. Ważne jest, aby pamiętać, że te klasyczne samochody zasługują na dokładną kontrolę. To tylko niektóre z porad, które ER Classics nauczyły się przez lata.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż