Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1957 Jaguar XK140 Drophead Coupe

Fani Jaguara uważają, że 1957 Jaguar XK140 jest prawdopodobnie najbardziej pożądaną linią XK140. Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1954, Jaguar XK140 zastąpił Jaguar XK120 i miał kilka zewnętrznych zmian. Jaguar XK140 miał pełnowymiarowe zderzaki, dodatkowy chromowany pasek na środku przedniej i tylnej osłony oraz ogólnie piękną krzywiznę. Jaguar XK140 oferował również więcej miejsca w kabinie. DHC cieszyło się dużą popularnością, ponieważ zapewniało kierowcom lepszą ochronę przed żywiołami. Jednak Roadster był zdecydowanie najbardziej popularnym stylem nadwozia w tym czasie.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Xunderx Jaguar XK1957 Drophead Coupe nadal jest popularnym samochodem sportowo-turystycznym. Znajdziesz sprzedawców oferujących modele we wszystkich typach warunków. Przedziały cenowe dla tych klasyków również różnią się w zależności od kondycji i stylu ciała. Ważne jest, aby pamiętać, że te klasyczne samochody zasługują na dokładną kontrolę. To tylko niektóre z porad, które ER Classics nauczyły się przez lata.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż