Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Bouwjaren1955 Jaguar XK140 Drophead Coupe

Choć wyglądało niemal identycznie jak jego poprzednik, XK120, było kilka oczywistych zmian, które mogą pomóc kupującym w odróżnieniu modeli 2. Po pierwsze, Xunderx Jaguar XK1955 Drophead Coupe oferuje większe zderzaki i bardziej ciężką kratę. Po drugie, wnętrze kabiny zostało rozbudowane. Był to także pierwszy przypadek, w którym kabriolet miałby być oferowany w wersji Drophead Coupe, która działałaby równolegle z modelami Roadster i FHC. Ulepszone sterowanie zębatkowe, lepsze zawieszenie i teleskopowe amortyzatory sprawiły, że 140 Jaguar XK1955 to prawdziwa przyjemność z jazdy. Niezależnie od tego, czy rozważasz Jaguar XK140 Drophead Coupe jako okazjonalny kierowca, następny projekt renowacji czy jako samochód wystawowy, niech ekipa z ER Classics będzie Twoim przewodnikiem!

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Ważne jest, aby pamiętać, że te samochody mają więcej niż 50 lat, więc będą miały skazy i błędy. Jeśli nie szukasz nowego, oryginalnego lub doskonale odrestaurowanego samochodu, twoim celem powinno być zawsze znalezienie najlepszego i najbardziej kompletnego Jaguara XK140, na który Cię stać. W przypadku modelu 1955 Jaguar XK140 DHC należy również sprawdzić stan górnej wykładziny. To tylko kilka wskazówek oferowanych przez ER Classics. Aby dowiedzieć się więcej na temat Xamanx XK1955 Drophead Coupe, ER Classics Holland zaprasza do kontaktu z nimi dzisiaj lub do zatrzymania się w swoim salonie. Od modeli salonowych po projekty renowacji XK140, ER Classics może pomóc w znalezieniu najlepszego modelu odpowiadającego Twoim potrzebom. Sprawdź nasze zapasy, aby zobaczyć aktualne modele i skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Jaguar Classic Cars na sprzedaż