Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1961 Jaguar E Type

Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1961, Enzo Ferrari nazwał Jaguar E Type najpiękniejszym samochodem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Styl, obsługa i szybkość sprawiły, że X-JUMER J-typ E był jednym z najpopularniejszych samochodów tamtej epoki. Jaguar 1961 był również znany z konstrukcji monococque i niezależnego tylnego zawieszenia, które było oddzielną jednostką w ramie pomocniczej. Kupujący, którzy rozważają zakup 1961 Jaguar E, znajdą go zarówno Roadster, jak i Fixed Head Coupe.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Niezależnie od tego, czy szukasz Jaguara E Type z 1961 r. Jako głównego sterownika, czy też chcesz podjąć się projektu renowacji, ER Classics może Ci pomóc. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać. Po pierwsze, ponieważ nadwozie jest częściowo zespolone, a wanna nadwozia stanowi znaczną część podparcia konstrukcyjnego pojazdu, głównym problemem powinna być rdza. Każdy panel w E-Type służy swojemu celowi. Z tego powodu ważne jest, aby samochód został sprawdzony przez mechanika zewnętrznego. Części do Jaguara E Type są dość łatwe do znalezienia. Firma ER Classics z siedzibą w Waalwijk w Holandii jest obecna na całym świecie na rynku samochodów klasycznych i może pomóc w znalezieniu Jaguara E Type, którego potrzebujesz. Zapraszają Cię do przeglądania ich ekwipunku, aby zobaczyć aktualnie dostępne dla Ciebie Jaguary.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż