Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Bouwjaren1959 Jaguar XK150 Roadster

1959 Jaguar XK150 Roadster był ostateczną wersją oryginalnego XK120. Prezentując udoskonalenia wnętrza, w tym deskę z owiniętą skórą i większą przestrzeń w kokpicie, Jaguar XK150 Roadster skonfrontował się z wymaganiami rynku amerykańskiego. Ciało XK150 Roadster również zostało odnowione. XK150 jako pierwszy zaoferował hamulce tarczowe Dunlopa. Te dyski wykazały ich wartość w wielu wygranych Jaguarów Le Mans.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

XK150 został po raz pierwszy wprowadzony na rynek jako Coupe i Cabriolet. Roadster powrócił do składu po 9 miesiącach. Jeśli myślisz o zakupie 1959 Jaguar XK150 Roadster, ER Classics ma kilka wskazówek, którymi możesz się z nami podzielić. Nierzadko można znaleźć 1959 Jaguar XK150 Roadsters z opcją mocy 210, ponieważ wielu kupujących zdecydowało się na tę opcję. Inną popularną opcją była automatyczna skrzynia biegów. Pamiętaj o tych specjalnych funkcjach. Podczas gdy wzrost hp często dodaje wartość, automatyczna transmisja faktycznie zmniejsza wartość przez większość czasu. Nie zapomnij zapytać, czy sprzedawca posiada dokumentację dotyczącą historii, konserwacji i rekultywacji.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż