Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1960 Jaguar XK150

Jaguar XK150 został zaktualizowany za pomocą jednoczęściowej szyby przedniej, a w FHC - większego tylnego okna. Uruchomienie 1957 uwolniło tylko FHC i DHC, ponieważ uruchomienie Roadstera zostało opóźnione do 1958. Jeśli interesuje Cię zakup 1960 Jaguar XK150, będziesz mógł wybierać spośród wszystkich stylów nadwozia 3.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Zespół ER Classics zaleca gruntowna znajomość opcji dostępnych w 1960 Jaguar XK150, jeśli rozważasz zakup jednego z nich. Ta wskazówka pomoże ci w ocenie jej wartości. Chociaż szacuje się, że bardzo niewiele Jaguar XK150 zostało zamówionych ze standardowym wyposażeniem, pakiet oferował koła druciane, światła przeciwmgielne 2 i nadbieg. Model S był dostępny z silnikiem 3.4L lub 3.8L. Maskotka Jaguara została zaoferowana po raz pierwszy w samochodzie XK. ER Classics zachęca do przeglądania swoich internetowych zasobów reklamowych i zaprasza do kontaktu z nimi w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących XK150.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż