Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1958 Jaguar XK150 Drophead Coupe

Uruchomiona w 1957 generacja 3rd linii Jaguar XK była najkrótsza, ale najbardziej dochodowa dla Jaguara. 2672 XK150 Drophead Coupes zostały wyprodukowane, podczas gdy najpopularniejszym ciałem w tym czasie było FHC z około 4445. Dostępnych było wiele kolorów. 1958 XK150 był w stanie połączyć krzywiznę z mocą, aby stać się jednym z najbardziej pożądanych samochodów sportowych 50-ów.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Myślisz o kupnie modelu 1958 Jaguar XK150 Drophead Coupe? ER Classics z przyjemnością przedstawi kilka wskazówek, dzięki którym wyszukiwanie będzie łatwiejsze. Na rynku jest wiele wspaniałych samochodów, od samochodów restauracyjnych po samochody wystawowe. Zawsze staraj się znaleźć najbardziej kompletny model w ramach swojego budżetu, pozostawiając miejsce na wszelkie niezbędne naprawy lub konserwacje. Pamiętaj o sprawdzeniu autentyczności samochodu. Zapraszam do przejrzenia naszego ekwipunku, aby obejrzeć aktualnie dostępne samochody 1958 Jaguar XK150 Drophead Coupe.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż