30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Sprzedajesz swój klasyczny samochód?

Sprzedaż, zakup i dostawa klasycznych samochodów

Chcesz sprzedać swój klasyczny samochód lub oldtimer, ale nie chcesz mieć do czynienia z nieznajomymi na wyciągnięcie ręki, przychodzących rozmów telefonicznych, widzów, ale bez kupujących i po prostu ogólnie z kłopotami. A może po prostu nie miałeś szczęścia do sprzedaży swojego klasycznego samochodu. E & R Classics zapewnia rozwiązanie, jeśli chodzi o sprzedaż Twojego klasycznego samochodu. Specjalizujemy się w zakupie, sprzedaży i wysyłce oldtimerów i klasycznych samochodów.

Umowa konsygnacyjna

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ, ABY OFEROWAĆ SAMOCHÓD.

0031 641 269 957

Skontaktuj się ze specyfikacją

Specyfikacje samochodu

* Wymagane pola

Zakup swojego klasycznego samochodu

Ze względu na szybko zmieniający się asortyment nieustannie poszukujemy ciekawych klasycznych samochodów do kupienia. Jeśli jesteś zainteresowany oferowaniem swojej kolekcji samochodów klasycznych lub klasycznych, wypełnij ten formularz. Zawsze skontaktujemy się z Tobą.

Sprzedaż konsygnacyjna Twojego klasycznego samochodu jest całkowicie BEZPŁATNA!

Sprzedajemy dla Ciebie Twój klasyczny samochód. Nie ponosisz żadnych opłat! Wygoda i korzyści:

 1. Wolne miejsce w garażu / magazynie.
 2. Twój klasyczny samochód będzie przechowywany bezpiecznie i sucho w naszym salonie.
 3. Wystarczy przynieść samochód do nas, bez dalszych kłopotów. Opcjonalnie możemy również odebrać samochód u ciebie za opłatą.
 4. Prowadzisz interesy z oficjalnie certyfikowaną firmą (RDW).
 5. Twój samochód będzie oferowany na rynku w profesjonalny sposób przez miłośników klasycznych samochodów.
 6. Kupujący mogą wymienić swój samochód na Twój klasyczny samochód w E & R Classics. Doświadczenie pokazuje, że wielu klientów chętnie handluje swoim samochodem, co w większości przypadków jest dość trudne dla osób fizycznych. Ta opcja zwiększa o 60% szanse, że Twój klasyczny samochód zostanie sprzedany. 
 7. Proces administracyjny i rozliczenie finansowe są prawidłowo obsługiwane przez E&R Classics.
 8. Co najważniejsze, odniesiesz korzyści dzięki naszej rozległej sieci międzynarodowych relacji biznesowych i reklamie zarówno online, jak i w magazynach w całej Europie.

Dlaczego miałbym sprzedawać swój samochód za pośrednictwem E & R Classics zamiast sprzedawać go samodzielnie?

Każdy klasyczny samochód jest wyjątkowy. Jako specjaliści wiemy dokładnie, jak zaoferować Twój samochód i co ważniejsze, komu. Może się zdarzyć, że Twój samochód w Twoim kraju nie jest tak popularny, ale za granicą jest jeszcze bardziej popularny. Wiemy o tym wszystko dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jako sprzedawca klasycznych samochodów. Powszechnie wiadomo, że cykl sprzedaży klasycznego samochodu może być długi. Nie musisz martwić się reklamą, sprzedażą, komunikacją z potencjalnymi kupującymi, spotkaniami i irytacją pustych obietnic ze strony potencjalnych nabywców, my zajmiemy się tym wszystkim! Dbamy również o rozliczenie finansowe i obsługę licencji bez żadnych kosztów. Sprzedając swój klasyczny samochód za pośrednictwem E & R Classics, istnieje 90% szansa, że ​​Twój samochód zostanie sprzedany w ciągu 9 miesięcy.

Jak to działa?

 1. Dostarcz samochód w czystym i wypolerowanym stanie do naszego salonu wystawowego w Waalwijk. Opcjonalnie możemy również odebrać samochód u Ciebie i oczyścić go i wypolerować profesjonalną myjnią (koszty są na koszt klienta). Proszę dołączyć wszelkie historyczne dokumenty wraz z samochodem.
 2. Nasz specjalista sprawdza samochód i wspólnie z Państwem ustalamy jego wartość.
 3. Kiedy obie strony dojdą do porozumienia, umowa zostanie wypełniona. Masz prawo zabrać ze sobą dokumenty samochodu lub zostawić je u nas, gdzie będą przechowywane w sejfie. Oczywiście pozostajesz właścicielem samochodu.
 4. Twój samochód zostanie sfotografowany i zareklamowany na naszej własnej stronie internetowej. Tworzymy również plan sprzedaży Twojego samochodu i reklamujemy Twój samochód poprzez reklamy i strony internetowe w kraju i za granicą.
 5. Kiedy samochód zostanie sprzedany, uzgodniona kwota zostanie przekazana na twoje konto bankowe.
 6. Przygotowujemy wszystkie dokumenty dla nowego właściciela samochodu, transportujemy samochód, jeśli jest taka potrzeba, i wysyłamy do Ciebie informację zwrotną pocztą.

Czy są jakieś koszty, sprzedając mój samochód przez przesyłkę?

NIE, nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Pozostajesz właścicielem samochodu, dopóki samochód nie zostanie sprzedany. W okresie przesyłki samochód powinien być ubezpieczony przez Ciebie. W stosownych przypadkach, jesteś odpowiedzialny za wszelkie koszty poniesione na naprawy samochodu (np. Pusta bateria) i / lub odnowienie certyfikatu APK / MOT podczas okresu wysyłki. Naprawy będą wykonywane tylko za twoją zgodą.

Jakie są zarobki E & R Classics?

Reklamujemy Twój samochód za kwotę wyższą niż uzgodniona cena konsygnacyjna, aby pokryć koszty, takie jak wynajem naszego salonu, koszty personelu itp. To takie proste!

Proszę wypełnić ten formularz, zawsze będziemy się z tobą kontaktować.
W zależności od oferty i cen, możemy zdecydować się na zakup samochodu
lub zaproponować zabranie samochodu do przesyłki, aby go sprzedać.
Zadzwoń do nas, jeśli masz jakieś pytania: + 31 416 751393