Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Bouwjaren1955 Jaguar XK140

Wyprodukowany pomiędzy 1954-1957, Jaguar XK140 był następcą Jaguara odnoszącego sukcesy samochodu XK120. Ulepszenia obejmowały lepsze hamulce, układ kierowniczy z zębatką, zwiększony skok zawieszenia i nowoczesne amortyzatory w kształcie rur. Wprowadzony pod koniec 1954 i sprzedawany jako 1955 Jaguar XK 140, dodatkowe zmiany obejmowały bardziej istotne zderzaki i migające kierunkowskazy. Ponadto podwójne bursztynowe światła nad przednim zderzakiem pomogły odróżnić XK140 od XK120. Jak na ironię właściciele Jaguara XK120 zaczęli prosić o zainstalowanie podobnych świateł w swoich samochodach.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Szukając każdego klasycznego samochodu, jest kilka wskazówek, które zawsze są przydatne. Po pierwsze, zawsze mądrze jest przeprowadzać badania i uczyć się jak najwięcej o interesującym samochodzie. Po drugie, gdy znajdziesz samochód, który Cię interesuje, bardzo ważne jest sprawdzenie oryginalności, elementów roboczych i rdzy samochodu. Aby uzyskać więcej informacji na temat 1955 Jaguar XK140, nie wahaj się skontaktować z ER Classics już dziś.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż