Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1960 Jaguar XK150 Fixed Head Coupe

Podczas 1960 Jaguar dokonał kilku zmian w silniku XK, który umieścił firmę na mapie. Zwiększając średnicę silnika, silnik oferował teraz moc 220 w standardzie i moc 265 w postaci S. 3.8L XK150S oferował najwyższą prędkość 135mph i mógł przejść z 0 do 60mph w czasie krótszym niż 7 sekund. Dla wielu entuzjastów 1960 Jaguar XK150 Fixed Head Coupe ma wszystko, co sprawiło, że seria Jaguar XK stała się tak popularna. Dzięki swojej stylistyce, krzywiznie, mocy i przystępnej cenie, łatwo zrozumieć, jak Jaguar sprzedawał FHC 4445 XK150 podczas produkcji. Wielu pochwaliło FHC za oferowanie prawdziwie niespotykanego estetycznego wyglądu dzięki stałemu dachowi.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

X32X Jaguar XK1960 Fixed Head Coupe jest często spotykany w klasycznych magazynach motoryzacyjnych i podczas imprez poświęconych delegacjom. Dzięki odpowiednim badaniom i zasobom, wkrótce można znaleźć się w garażu. ER Classics ma profesjonalne połączenia potrzebne do znalezienia XK150, którego pragniesz. Zachęcają do przeglądania tej strony internetowej, aby zdobyć cenne wskazówki i zapoznać się z inwentarzem online samochodów Jaguar, które mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Xuanx XK150 Fixed Head Coupe nadal jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich samochodów klasycznych, które wyjdą z Jaguar Company w 1960-ach. Chociaż ceny mogą się drastycznie zmieniać, ER Classics jest przekonany, że może pomóc w zabezpieczeniu Jaguara XK150, o jakim marzyliście.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż