Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1954 Jaguar XK120 Roadster

1954 Jaguar XK120 Roadster był popularny wśród kupujących. Oferuje lekki top na płótnie i odpinane boczne ekrany, które można schować za zasłonami za siedzeniami. Przednia szyba może zostać zdjęta lub można zamontować aeroskopy. Konstrukcja wyścigowa, w połączeniu z Jaguarami, która odniosła sukcesy w wyścigach w tym okresie, sprawiła, że ​​Roadster stał się najpopularniejszą wersją XK120. Podczas całej produkcji Jaguar wypuścił jednostki 12078 XK120. Kiedy patrzysz na zdjęcia 1954 Jaguar Roadster lub widzisz je osobiście, łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu fanatyków Jaguara wciąż kocha ten samochód.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

1954 Jaguar XK120 Roadster to jeden z najbardziej populacyjnych samochodów klasycznych wśród entuzjastów Jaguara. Oto kilka wskazówek do rozważenia. Po pierwsze, należy wykonać odpowiednie badania, aby sprawdzić oryginalność każdego samochodu, który rozważasz. Obejmuje to kontrolę partii 3rd, dopasowanie numerów podwozia i silnika oraz potwierdzenia odbioru lub dokumentację dotyczącą wszelkich prac konserwacyjnych. Zawsze należy przeprowadzić dokładną kontrolę naprawy rdzy lub paneli nadwozia. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących 1954 Jaguar XK120 Roadster, ER Classics zachęca do odwiedzania ich stron internetowych i kontaktowania się z nimi w razie jakichkolwiek pytań.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż