Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1963 Jaguar XKE

Znany jako E-Type w Wielkiej Brytanii, ale jako XKE w USA, ta seria samochodów odniosła natychmiastowy sukces, gdy została wprowadzona na rynek w 1961. Zdolny do 150mph, Jaguar XKE miał przyjemność jeździć. Więcej niż 77.000 XKE zostało zbudowanych podczas jego żywotności 13. 1963 Jaguar XKE używał silnika XKUMXl, 3.8 cyl Jaguar XK6 z XK6-ów.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Czy jesteś zainteresowany kupnem 1963 Jaguar XKE? ER Classics zaleca sprawdzenie następujących elementów. Przede wszystkim będziesz chciał sprawdzić samochód pod kątem rdzy. Wspólne obszary obejmują miseczki podłogowe, studnie kół i zewnętrzne progi między drzwiami i okapem. Ważne jest również, aby zdecydować, czy chcesz oryginalny XKE, czy też taki, który został przywrócony. Wpłynie to na wartość samochodu, na który patrzysz. Gdy będziesz już gotowy do zapoznania się z dostępnymi samochodami 1963 Jaguar XKE, zachęcamy do przejrzenia naszych zasobów reklamowych online.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż