Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1955 Jaguar XK140 Fixed Head Coupe

Wyprodukowany pomiędzy 1954-1957 przez Jaguar, XK140 był wydawcą generacji 2nd w składzie Jaguar XK. Jako następca Jaguara XK120, było kilka ulepszeń oferowanych przez XK140. Xxxx Jaguar XK1955 Fixed Head Coupe, zamknięte coupe, dzielił deskę rozdzielczą i wkładki drzwiowe oraz tylne siedzenie. Dach wydłużono, przesuwając przednią szybę, krótsze przednie błotniki i dłuższe drzwi. Dało to również więcej przestrzeni wewnętrznej i miejsca na nogi.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

Zastanawiasz się, czy nie kupiłeś X-TRAX Jaguar XK1955 Fixed Head Coupe? ER Classics od lat pomaga kupującym klasyczne samochody i ma wiedzę i zasoby, które pomogą Ci znaleźć samochód, o jakim zawsze marzyłeś. Jeśli nie szukasz nieskazitelnego XK140, który został przywrócony, te samochody będą miały skazy i błędy. Celem powinno być zawsze znalezienie najbardziej kompletnego samochodu, jaki można znaleźć w ramach swojego budżetu. Chociaż więcej niż 140 Jaguar XK8800 wyprodukowano w czasie, gdy produkcja zakończyła się w 140, części nadal mogą być trudne do znalezienia. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę. FHC jest również ogólnie najtańszym stylem nadwozia 1957. Niezależnie od tego, czy szukasz doskonale odrestaurowanego modelu 3 Jaguar XK1955 FHC, czy też zawsze chciałeś go przywrócić, pozwól ER Classics asystować Ci.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż