Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1956 Jaguar XK140 Roadster

Kupowanie 1956 Jaguar XK140 Roadster jest bardzo ekscytujące. Jeśli szukasz wskazówek dotyczących zakupu Jaguara XK140, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Uznany za typowy powojenny brytyjski projekt samochodu, seria Jaguar XK odniosła sukces po wydaniu w 1948. Większa przestrzeń w kokpicie, ulepszone tylne zawieszenie i 190hp sprawiły, że XK140 Roadster był bardziej zaawansowaną wersją starszego rodzeństwa. Tylko niewielkie zmiany dokonano wizualnie. Aby zaznaczyć swoje osiągnięcia w sportach motorowych, Jaguar XK140 został również wyposażony w godło "Zwycięzca Le Mans 1951-3". W 1956 Jaguar zaoferował automatyczną skrzynię biegów 3.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

ER Classics ma wieloletnie doświadczenie na klasycznym rynku samochodowym i chętnie udzieli następujących wskazówek dotyczących zakupu 1956 Jaguar XK140 Roadster. Przywrócenie Roadster XK140 może być dość kosztowne, szczególnie jeśli wybierzesz model, który ma dużo rdzy. Podczas gdy części można znaleźć, mogą być drogie w zależności od potrzeb. Upewnij się, że masz pełną wiedzę na temat prac konserwatorskich, których twój roadster będzie potrzebował. Jeśli kupujesz Roadster, który już został przywrócony, sprawdź jakość i kompletność. Ale gdzie można znaleźć 1956 Jaguar XK140 Roadster? Skontaktuj się z ER Classics i daj im znać, czego szukasz. Skontaktuj się z nimi już dzisiaj i pamiętaj o przejrzeniu swoich klasycznych aut używanych w Internecie, aby wyświetlić dostępne modele.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż