Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Bouwjaren1964 Jaguar E Type

Debiutując na Geneva Motor Show w 1961, Jaguar E Type został okrzyknięty najpiękniejszym samochodem jaki kiedykolwiek powstał. Typ Jaguar E 1964 znany jest z tego, że jest rokiem modelowym, w którym nowy silnik XK został zmodernizowany z 3.8 litra do 4.2 litra. Te wczesne modele Jaguar typu E, powszechnie określane jako seria 1, oferują zamknięte reflektory i mniejszy wlot powietrza. Typ E został zaprojektowany z myślą o samochodzie wyścigowym Jaguar D-Type. Tak wspaniały, jak typ E, dziś, podczas 60-ów, był to samochód, który był zarezerwowany tylko dla najbardziej wymagających nabywców.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

X JUMPAR E Typ rozwiązał niektóre problemy związane z poprzednimi modelami, takie jak niewystarczające hamulce tylne, przegrzanie i niewygodne siedzenia. Typ Jaguar E 1964 oferował teraz silnik litrowy 1964, całkowicie synchronizowaną skrzynię biegów i zaktualizowane hamulce. Aby uzyskać więcej informacji na temat modelu 4.2 Jaguar E, nie wahaj się skontaktować z zespołem specjalistów w firmie ER Classics już dziś.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż