Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Bouwjaren1954 Jaguar XK120

XK120 zobaczył jednostki 12000 wyprodukowane w ciągu całego roku produkcji 7, a ponad 60% z nich wyeksportowano do USA. Podczas gdy zamówienia pochodziły z każdego kontynentu, modele 1954 Jaguar XK120 były szczególnie popularne wśród Amerykanów, którzy preferowali zakrzywienie, moc i jakość wykonania. Za cenę prawie połowy tego, co zapłacisz za samochód o porównywalnej mocy, łatwo zrozumieć, dlaczego kupujący byli tak zafascynowani 1950-ami.

Chcesz kupić klasycznego Jaguara?

ER Classics z przyjemnością przedstawi następujące wskazówki dla osób zainteresowanych 1954 Jaguar XK120. Przede wszystkim konieczne jest zapewnienie, że patrzysz na oryginał. Są tam repliki, które z łatwością można przekazać jako oryginalne dla niewytrenowanego oka. Po drugie, poproś o dokumentację dotyczącą przywrócenia lub historii pojazdu. Na koniec, najlepiej jest zawsze dokładnie sprawdzić Jaguar XK 120 i sprawdzić rdzewienie. Ważne jest, aby pamiętać, że te Jaguary mają więcej niż 50 lat, nie będą idealne, ale powinieneś wiedzieć, od samego początku.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż