Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1965 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale

Sprint Speciale Alfa Romeo Giulia został wyprodukowany od 1962 przez 1966. Większość modeli Giulia Sprint Speciale miała przednie hamulce tarczowe i gaźniki Weber DCOE2. Giulia SS można odróżnić od Giulietta SS za pomocą deski rozdzielczej, modele Giulia miały skórzany spód, a schowek pod rękawem znajdował się pod innym kątem. 1400 Giulia Sprint Wytworzono jednostki specjalne.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Kupując 1965 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale, jedną z najlepszych wskazówek, które ER Classics może zaoferować, jest upewnienie się, że jesteś świadomy wszelkich uszkodzeń rdzy. Zawsze w twoim najlepszym interesie jest sprawdzenie go przez stronę 3rd i zapytanie sprzedawcy o dokumentację dotyczącą historii własności, konserwacji i restauracji. ER Classics Holland z przyjemnością porozmawia z Tobą na temat 1965 Alfa Romeo Giulia SS. Zapraszamy do przeglądania naszej strony już dziś.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż