Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu


1965 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale

Sprint Speciale Alfa Romeo Giulia został wyprodukowany od 1962 przez 1966. Większość modeli Giulia Sprint Speciale miała przednie hamulce tarczowe i gaźniki Weber DCOE2. Giulia SS można odróżnić od Giulietta SS za pomocą deski rozdzielczej, modele Giulia miały skórzany spód, a schowek pod rękawem znajdował się pod innym kątem. 1400 Giulia Sprint Wytworzono jednostki specjalne.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Kupując 1965 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale, jedną z najlepszych wskazówek, które ER Classics może zaoferować, jest upewnienie się, że jesteś świadomy wszelkich uszkodzeń rdzy. Zawsze w twoim najlepszym interesie jest sprawdzenie go przez stronę 3rd i zapytanie sprzedawcy o dokumentację dotyczącą historii własności, konserwacji i restauracji. ER Classics Holland z przyjemnością porozmawia z Tobą na temat 1965 Alfa Romeo Giulia SS. Zapraszamy do przeglądania naszej strony już dziś.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż