Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1963 Alfa Romeo 2600 Spider

Alfa Romeo 2600 został zaprezentowany na Geneva Motor Show w 1962. Był dostępny w stylach ciała 3; a Berlina Sedan, 2 + 2 Spider Convertible i Sprint Coupe. Pomimo uznania dla silnika, który oferował 145hp i najwyższą prędkość 124mph, sprzedaż Alfa Romeo 2600 nie była uważana za udaną w swojej epoce. Dzisiaj klasyczny Alfa Romeo 2600 Spider jest ceniony za elegancki styl, wydajność i za rzadkość w porównaniu do innych modeli Alfa Romeo.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Kupując Alfa Romeo 1963 Spider z 2600 r., Konieczne jest pełne sprawdzenie ogólnego stanu samochodu. Te samochody Alfa Romeo z połowy lat 60-tych są podatne na uszkodzenia spowodowane rdzą i ich odnowienie może być dość drogie ze względu na ograniczoną dostępność niektórych komponentów. Ważne jest, aby znaleźć najbardziej kompletny i najlepiej przygotowany samochód w ramach swojego budżetu. Kolejną ważną kwestią jest stan składanego dachu. Znalezienie oryginalnego składanego dachu jest dość rzadkie, ponieważ wydaje się, że wystarczą one tylko kilka lat. Z pewnością warto wziąć to pod uwagę przy zakupie klasycznego samochodu Alfa Romeo 2600 Spider.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż