Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1960 Alfa Romeo Giulietta Spider

Linia Alfa Romeo Giulietta została wyprodukowana od 1954 do 1965 i została po raz pierwszy zaprezentowana na 1954 Turin Motor Show. Około jednostki 132000 zostały zbudowane w fabryce w Mediolanie we Włoszech. Dzięki kabrioletowi kabinowemu 2 z otwartym nadwoziem, Alfa Romeo Giulietta Spider stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów Alfa Romeo. Dzięki silnikowi cylindrycznemu 1290cc 4, Giulietta Spider była oferowana tylko w standardowej jakości, aż do wydania w 1956 dwutlenkowanego Veloce. Giulietta Spider będzie kontynuował 1965.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Być może najważniejsza wskazówka, o której należy pamiętać przy zakupie Alfy Romeo Giulietta Spider z 1960 r., Zawsze upewnij się, że wykwalifikowany specjalista przeprowadzi kontrolę zewnętrzną. Będziesz chciał mieć pewność, że wybrany model jest tak oryginalny i autentyczny, jak to tylko możliwe. Wydanie pieniędzy na coś, co uważasz za Alfę Romeo Giulietta Spider Veloce z 3 roku, tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest to podróbka, może być bardzo kosztownym błędem. Porównaj numery silnika i podwozia z rekordami Alfy Romeo. Aby poznać samochody Alfa Romeo Giulietta Spider z 1960 roku, które są obecnie dostępne w naszym salonie, zachęcamy do przeglądania naszego asortymentu online.