Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1963 Alfa Romeo Giulietta

Po raz pierwszy wprowadzony w 1954, Alfy Romeo Giulietta otrzymał oznaczenie serii 750. Podczas 1959 ogłoszono model serii 101. 1963 Alfa Romeo Giulietta jest uważana za część serii 2nd generacji Giulietta 101. Jeśli myślisz o zakupie 1963 Alfa Romeo Giulietta, ważne jest, aby pamiętać, że wiele części serii 750 i 101 nie jest wymiennych. Najlepszym sposobem uwierzytelnienia każdego samochodu, który rozważasz, jest sprawdzenie modelu za pomocą numeru podwozia i silnika.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Kolejną wskazówką, aby potwierdzić potencjalny zakup, jest poproszenie o dokumentację dotyczącą historii i konserwacji. Podczas gdy samochody z poważnymi uszkodzeniami rdzy powinny być unikane, te z minimalnymi uszkodzeniami rdzy lub które zostały przywrócone są świetnymi zakupami. Aby uzyskać więcej wskazówek na temat 1963 Alfa Romeo Giulietta, w Classics ER zachęcamy do przeglądania tej strony i zapoznania się z naszymi ekwipunkami, aby obejrzeć klasyczne samochody Alfa Romeo znajdujące się obecnie w naszym salonie.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż