Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1963 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale

Silnik 1570cc zawierał gaźniki Weber 40 DCOE2, które zostały pobrane z Giulia Sprint Veloce i dały 112hp. Większość modeli Giulia Sprint Speciale wyposażono w hamulce tarczowe z przednim kołem. Jeśli szukasz kupić 1963 Alfa Romeo Giulia SS, najlepszym sposobem na odróżnienie Giulia od Giulietty jest tablica rozdzielcza. Alfa Romeo Giulia ma skórzany spód z schowkiem pod rękawem pod innym kątem, a Alfa Romeo Giulietta jest pomalowana na jeden kolor bez skórzanego spodu. Jednostki 1400 Giulia SS zostały wyprodukowane do 1966.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

W swojej epoce, 1963 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale stał się drogą do przebycia samochodem Alfa Romeo. Podczas gdy wielu woli w pełni odrestaurowany samochód, kupujący znajdą wszystko, od oryginałów salonów po samochody wymagające kompletnej renowacji. ER Classics może Ci pomóc w znalezieniu poszukiwanej wersji Alfa Romeo Sprint. Szukasz projektu renowacji 1963 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale lub wolisz samochód o jakości salonu? Przejrzyj nasze zasoby online już teraz! W razie jakichkolwiek pytań? Powiadom nas!

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż