Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1960 Alfa Romeo Giulietta

1960 Alfa Romeo Giulietta była częścią serii 101 modeli Giulietta, produkowanych od 1959 do 1961. Najważniejsza modyfikacja skoncentrowana na silniku i prędkości transmisji 4. Przekładnie prędkości 5, które można dziś oglądać w modelach 101, modele Giulietta to przeszczepy lub konwersje okresowe.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Jeśli myślisz o zakupie 1960 Alfa Romeo Giulietta, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Ważne jest, aby wiedzieć, że poprzednie modele 750 Giulietta i seria 101 mają wiele części, które się nie wymieniają. Przejście z modeli 750 do modeli 101 było stopniowe, z nowymi elementami dodawanymi, ponieważ zapasy starych części zniknęły. Wykonując swoje badania na konkretnym samochodzie, zawsze pamiętaj o uwierzytelnieniu samochodu. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących 1960 Alfa Romeo Giulietta, skontaktuj się z zespołem ER Classics już dziś. Zachęcamy do przeglądania swoich zasobów reklamowych online i kontaktowania się z zespołem w razie jakichkolwiek pytań.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż