Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1965 Alfa Romeo 2600 Spider

Pająk Alfa Romeo 2600 został wprowadzony pod koniec 1962. Chociaż jego konstrukcja była podobna do Alfa Romeo 2000, oferowałaby inną osłonę chłodnicy, okap, przednią szybę i nadwozie. Samochód zwiększył moc i wydajność nowego silnika. Wewnątrz kokpitu Pająki znajduje się zestaw wskaźników, zaprojektowany z dużymi okrągłymi wskaźnikami spoczywającymi za kierownicą. Alfa Romeo 2600 Spider oferuje szybsze sterowanie i lepsze przyspieszenie. Pomiędzy wprowadzeniem w 1962 a końcem produkcji w 1965 wyprodukowano ok. Pająki 2255.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Myślisz o zakupie 1965 Alfa Romeo 2600 Spider? ER Classics może pomóc Ci znaleźć klasyczny samochód, o którym marzyłeś. Od stodoły po projekty renowacji lub klasyczne samochody, które są już w idealnym stanie. Być może jedną z najlepszych wskazówek dla 1965 Alfa Romeo 2600 Spider, którą możemy zaoferować, jest upewnienie się, że rozważasz koszty napraw w swoim ogólnym budżecie. Niektóre części ciała mogą być dość trudne do znalezienia. Ponieważ te klasyki są dość podatne na rdzewienie, ważne jest dokładne sprawdzenie, czy w pełni rozumiesz ogólny stan.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż