Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1964 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale

Sprint Speciale Alfa Romeo Giulia przybył do 1963 wyposażonego w silnik Veloce i skrzynię biegów 5. Jeśli myślisz o zakupie 1964 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale, z pewnością weź pod uwagę kilka wskazówek. Rozległa rdza może być poważnym problemem podczas renowacji, więc należy sprawdzić, czy nie ma zardzewiałych obszarów. Niezależnie od tego, czy szukasz projektu renowacji 1964 Alfa Romeo Giulia SS, czy weekendowego kierowcy, ER Classics jest do Twojej dyspozycji.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

ER Classics rozumie Twoje pragnienie i może Ci pomóc znaleźć klasyczną Alfa Romeo, która najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań. Zachęcają do przeglądania ich zasobów internetowych, aby obejrzeć samochody 1964 Alfa Romeo Giulia SS, które są obecnie dostępne w ich salonie sprzedaży w Waalwijk, Holandia. Aby uzyskać więcej wskazówek 1964 Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale, skontaktuj się z ER Classics już dziś.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż