Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale

Specyfikacja 1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint będzie oznaczać koniec produkcji tej linii przed wprowadzeniem do sprzedaży sprintu Alfa Romeo Giulia. Giulietta SS, z ok. 1366 produkowanych od 1957 do 1962, uważana jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych klasycznych samochodów Alfa Romeo na dzisiejszym rynku. Wyposażony w czterocylindrowy silnik Alfa Romeo z podwójną krzywką, z przemieszczeniem 1290cc i podwójnymi gaźnikami Weber, samochód ten może osiągnąć prędkość maksymalną prawie 120mph.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

ER Classics z przyjemnością pomoże Ci znaleźć specyfikację 1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint. Chętnie udzielą Ci cennych wskazówek, aby podjąć świadomą decyzję. Jedną z największych porad jest upewnienie się, że masz potencjalny zakup skontrolowany pod kątem uszkodzeń rdzy. Te samochody są podatne na rdzę, a podłogi wydają się być pierwszym miejscem, w którym widać oznaki zużycia. Będziesz także chciał sprawdzić, czy nie ma kolizji, jak również problemów mechanicznych i elektrycznych. Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się już dziś skontaktować się z ER Classics Holland.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż