Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale

Sprint Speciale Alfa Romeo Giulietta zadebiutuje w 1957 z opływową karoserią i rewelacyjnym wyglądem. Specyfikacja 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint jest często porównywana do samochodu sportowego Disco Volante i futurystycznej Berlina Aerodinamica Tecnica. Wszystkie modele Giulietta Sprint Speciale są wyposażone w potężny, dwubiegowy silnik 1.3 o pojemności 2 litrów, który oferuje dwa gaźniki Weber i moc około 100. Kolekcjonerzy uważają 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale za jeden z najbardziej atrakcyjnych samochodów klasycznych Alfa Romeo. Samochód, który może znaleźć swoje miejsce na każdym rajdzie w stylu vintage, Giulietta Sprint Speciale to wyjątkowa opcja dla tych, którzy chcą dodać klasyczny samochód Alfa Romeo do swojej kolekcji.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Szacuje się, że około 1366 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale samochody zostały wyprodukowane przed 1963, kiedy model stał się Giulia Sprint Speciale. Jedyną prawdziwą zmianą w tym czasie było wprowadzenie nowego silnika XCX i przedniego hamulca tarczowego. Myślisz o zakupie Sprint Speciale 1570 Alfa Romeo Giulietta? Możesz być spokojny, wiedząc, że jest to inwestycja Alfa Romeo, która z pewnością przetrwa próbę czasu. Przy zakupie zawsze upewnij się, że model, który cię interesuje, jest tak oryginalny, jak to tylko możliwe. Podczas gdy mechanika jest zazwyczaj prosta i stosunkowo łatwa do wykonania, karoseria tych modeli może być dość kosztowna. Każdy samochód powinien zostać sprawdzony pod kątem zgnilizny w całym ciele. Wykwalifikowany specjalista w zakresie mechaniki Alfa Romeo lub klasyczny samochód może Ci w tym pomóc. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących specyfikacji 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint, skontaktuj się z ER Classics. Ich zespół może pomóc Ci znaleźć Specyfikację Giulietty Sprint, o której marzyłeś. Od projektów konserwatorskich po nowatorskie oryginały.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż