Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1958 Alfa Romeo Giulietta Spider

Alfas jako pierwszy monocoque, silnik 1900 cc inline-4 wytwarzałby tyle mocy, co supercharged 1750 cc silników wyścigowych wczesnych 30-ów. Ten imponujący silnik został zredukowany w 1954ie w celu wprowadzenia na rynek Alfa Romeo Giulietta. Zadebiutował w modelach Berlina, Sedan i Sprint Coupe podczas tegorocznego salonu Motor Show 1954, Giulietta mogła wyprzedzić 100 mph. Zaprojektowany przez Pininfarinę pająk Alfa Romeo Giulietta wystartuje w 1955. Pająk 1958 Alfa Romeo Giulietta to doskonały klasyczny samochód i jest pożądany przez wielu kolekcjonerów.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Kupując Alfa Romeo Giulietta Spider, ważne jest, aby odróżnić standardową Giulietta Spider od Spider Veloce. Chociaż są dość podobne, wersja Veloce z dwoma gaźnikami była znacznie szybsza i dziś jest rzadsza. Wyprodukowano tylko 2796 sztuk Giulietta Spider Veloce. Niezależnie od tego, czy szukasz standardowego modelu, czy wolisz edycję Veloce, zawsze konieczne jest, aby ekspert uwierzytelnił każdy potencjalny zakup. ER Classics zaprasza do przeglądania ich witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o Alfie Romeo Giulietta Spider z 1958 roku.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż