Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1964 Alfa Romeo Giulia Spider

W 1962 włoski producent samochodów zaktualizował swój Giulietta Spider i nazwał go Giulia. Dla tych, którzy są nowi w kolekcjonowaniu Alfa Romeo, można łatwo odróżnić Giulia Spider od Giulietta Spider przez wybrzuszenie kaptura w Giulia. 1964 Alfa Romeo Giulia Spider kupuje najwyższą cenę w najlepszym stanie. Większość ludzi, którzy myślą o zakupie 1964 Alfa Romeo Giulia Spider, przyjmie samochód konserwatorski, ponieważ te klasyczne samochody mają ponad 60 lat.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Kupując Alfa Romeo Giulia Spider z 1964 r., Należy zawsze szukać rdzy. Podczas gdy mechanicznie Giulia Spider jest dość łatwa do naprawy, nadwozia tych samochodów mogą być tak zardzewiałe, że naprawa nie jest na tyle ekonomiczna. Modele pająków zwykle rdzewieją wokół łuków błotników, paneli wahaczy i paneli podłogowych. To tylko kilka wskazówek dla Giulii, których ER Classics nauczyło się przez lata. Kiedy zechcesz poznać dostępne samochody Alfa Romeo Giulia Spider z 1964 roku, nie wahaj się skontaktować z nami już dziś.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż