Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1959 Alfa Romeo Giulietta

1959 Alfa Romeo Giulietta zaznaczyła nową wersję Giulietty, która zadebiutowała w 1954. Ta nowa wersja została zaprezentowana publicznie podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie i zawierała kilka zmian; Zmiana położenia zbiornika paliwa, zdefiniowany na nowo nos, wbudowane światła, nowe reflektory i zrewidowane pierścienie kratki przedniej. Samochód był znacznie bardziej zorganizowany w środku. Podczas gdy poprzednie modele Giulietty były częścią serii 750 i 753, te nowe modele zostały oznaczone jako seria 101. Było kilka stylów ciała Giulietty; Zaprojektowany i skonstruowany przez Bertone Sprint, otwarty fotelik 2 i brama 4 Berlina TI.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Jeśli rozważasz zakup samochodu Alfa Romeo Giulietta, powinieneś wziąć pod uwagę kilka kroków. Zawsze jest w twoim najlepszym interesie znalezienie najbardziej kompletnego przykładu dla swojego budżetu. Trzymaj się z dala od zardzewiałych samochodów i staraj się znaleźć auta, które są tak oryginalne, jak to tylko możliwe. Zawsze pytaj, czy sprzedawca posiada dokumentację dotyczącą konserwacji i historii serwisowej. To tylko kilka wskazówek, które ER Classics zdobyło dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Aby dowiedzieć się więcej o 1959 Alfa Romeo Giulietta, nie wahaj się przeglądać tej strony.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż