Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1961 Alfa Romeo Giulietta Spider

Chociaż Giulietta pojawiła się w 1952 jako Berlina Sedan i Sprint Coupe, Spider nie dotarł do 1955. Później w 1956 pojawi się także Giulietta Spider Veloce. W 1959 seria Alfa Romeo Giulietta otrzyma zmianę stylizacji. Rozstaw osi Spidera zwiększyłby się o 2 cali. Giulietta Spider zobaczy również bardziej zaokrąglone skrzydła, nowe reflektory i poziome pasy na przedniej kratce. Począwszy od 1960, Pająk Alfa Romeo Giulietta będzie oferowany z odłączanym twardym blatem.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Wielu kolekcjonerów klasycznych samochodów uważa, że ​​edycja Alfa Romeo Giulietta Spider Veloce z 1961 roku to najlepszy sposób na przeżycie prawdziwej Alfy Romeo. To oczywiście osobiste preferencje, Alfa Romeo Giulietta Spider z 1961 roku w standardowym brzmieniu jest równie imponująca i piękna. Niezależnie od tego, czy szukasz projektu renowacji Giulietty Spider, czy modelu z salonu, ER Classics z przyjemnością pomoże Ci znaleźć klasyczną Alfę Romeo, której pragniesz. Koniecznie przejrzyj ich inwentarz online, aby zobaczyć klasyczne modele Alfy Romeo, które są obecnie dostępne.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż