Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1957 Alfa Romeo Giulietta Spider

Pierwsza Alfa Romeo Giulietta Spider miała zadebiutować w 1955 roku i pozostawała w produkcji do pojawienia się Duetto w 1966 roku. Otwarta dwuosobowa Giulietta Spider, a także jej odpowiedniki Berlina i Sprint, zapoczątkowały markę Alfa Romeo, szczególnie w USA. Wczesne modele Alfa Romeo Giulietta Spider są znane jako seria 2, podczas gdy późniejsze modele są znane jako seria 750. Jeśli myślisz o zakupie Alfy Romeo Giulietta Spider z 101 roku, spójrz na asortyment ER Classics!

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Alfa Romeo Giulietta Spider wykorzystuje podwójny silnik o pojemności 1290 cm3 z jednym gaźnikiem. Edycje Veloce oferowałyby opcję podwójnego gaźnika. Rdza jest problemem we wszystkich wczesnych samochodach Alfa Romeo, więc koniecznie sprawdź aktualne uszkodzenia spowodowane rdzą, ale także obszary, które mogły zostać naprawione w przeszłości. Rynek wysokiej jakości modeli Alfa Romeo Giulietta Spider jest dość konkurencyjny. Jeśli myślisz o zakupie projektu renowacji Giulietta Spider, pamiętaj o obliczeniu kosztów, ponieważ niektóre części i komponenty mogą być drogie i trudne do znalezienia. Podobnie jak w przypadku wszystkich klasyków, ER Classics zawsze zachęca kupujących do przeprowadzenia kontroli zewnętrznej. Daje to nie tylko wyobrażenie o ogólnym stanie samochodu, ale także o tym, czy jest oryginalny. Aby uzyskać więcej takich wskazówek, skontaktuj się z nami już dziś!

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż