Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1963 Alfa Romeo Giulia Spider

Alfa Romeo Giulia zadebiutował w czerwcu 1962 wraz z premierą Alfa Romeo Giulia TI Berlina. Miał więcej miejsca i często nazywał się salonem 3 z niespotykanym stylem. 1963 Alfa Romeo Giulia Spider był pierwszym, który został wyposażony w skrzynię biegów 5 i korpus strefy zgniotu. Wyposażony w silnik 1570cc z mocą 92, pierwszym modelem do debiutu był Sedan. Inne warianty będą kontynuowane pod nazwą Giulia TI. Również podczas 1962 wprowadzono Giulia TZ, która miała na celu sport motorowy. 1963 zobaczy wydanie Giulia TI Super, z którego zbudowane zostały właśnie jednostki 500. Myślisz o zakupie 1963 Alfa Romeo Giulia Spider Convertible? Przyszedłeś we właściwym miejscu, aby dowiedzieć się więcej o tej klasycznej Alfa Romeo!

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

Kiedy jesteś gotowy do zakupu 1963 Alfa Romeo Giulia Spider, ważne jest, aby zrozumieć model, którego szukasz, czy jest to standardowa Giulia TI, czy jedna z Super edycji. Może to być nieco mylące dla tych, którzy mogą nie być zbyt obeznani z terminologią. Najbezpieczniejszym sposobem określenia, jakiego modelu szukasz, jest porównanie numeru silnika i podwozia z rekordami Alfa Romeo. Podobnie jak w przypadku wszystkich klasycznych samochodów Alfa Romeo, 1963 Alfa Romeo Giulia Spider ma skłonność do rdzewienia. Zawsze upewnij się, że dokładnie obejrzysz podstawy, a także ogólny stan ciała. Jeśli sprzedawca ma dokumentację dotyczącą historii lub konserwacji, może to być pomocne w zrozumieniu stanu samochodu. Kiedy będziesz gotowy do zapoznania się z samochodami 1963 Alfa Romeo Giulia Spider, które są obecnie dostępne w ER Classics Waalwijk, przejrzyj spis online.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż