Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon otwarty | Zamknięte w Dniu Wniebowstąpienia 13 maja


1962 Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta była pierwszym samochodem po II wojnie światowej, który przypominał samochody inspirowane wyścigami, z których Alfa byłaby znana. Produkowane przez 1965, Giulietta była oferowana w trzech różnych stylach nadwozia: Berlina Sedan, Sprint Coupe i Spider Convertible. Produkcja Giulietta będzie kontynuowana przez 1965, zanim zostanie zastąpiona przez Alfa Romeo Giulia.

Chcesz kupić klasyczną Alfa Romeo?

1962 Alfa Romeo Giulietta zastosowała dwubelkowy silnik Alfa Romeo o prostym układzie 4 1290 cc. Osoby zainteresowane zakupem Alfy Romeo Giulietta muszą pamiętać o kilku rzeczach. Te włoskie samochody z 1960-ów mogą być nękane rdzą, a niektóre części mogą być kosztowne do odtworzenia. Ważne jest, aby znaleźć najlepszy samochód w swoim budżecie. Podobnie jak w przypadku wszystkich klasycznych samochodów, kontrola partii 3rd może zaoszczędzić sporo pieniędzy na dłuższą metę. Aby uzyskać więcej wskazówek na temat 1962 Alfa Romeo Giulietta, nie wahaj się skontaktować z ER Classics już dziś. Od stodoła po nieskazitelne klasyczne samochody, ER Classics w Waalwijk Holland ma wszystko. Zachęcamy do przeglądania swoich internetowych zasobów reklamowych i nie wahaj się z nimi skontaktować w razie jakichkolwiek pytań.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż