27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Marjolein Praag

Nazywam się Marjolein Praag i jestem wszechstronnym pracownikiem E&R Classics. Ukończyłem Hotel and Event Management na Uniwersytecie Nauk Stosowanych Tio w Eindhoven.

Moim pierwszym samochodem był Mini Clubman 2009 z 1.6 roku. Mam z tego wspaniałe wspomnienia, ponieważ oznaczało to dla mnie prawdziwą wolność. Mogłem iść, gdzie chciałem. Częściowo dzięki temu Mini odkryłem swoją miłość i pasję do samochodów i oldtimerów. Lubię być w trasie i im dłużej trwa jazda, tym bardziej mi się to podoba.

Mój wymarzony samochód to Ford Mustang, najlepiej Shelby GT500. Uwielbiam też Volkswagena Garbusa. Gdy świeci słońce, nic nie przebije przejażdżki Beetle Cabriolet i cieszenia się świeżym powietrzem podczas zwiedzania.

Oprócz pełnienia funkcji wszechstronnego pracownika, jestem zaangażowany w różne działania dla keveruitje.nl i buggyrally.nl.

Załóżmy, że musisz kogoś podwieźć. Kto by to był i dlaczego?
To na pewno byłby dla mnie Michael Jackson. Uważam, że jego talent w połączeniu z dążeniem do perfekcji w muzyce i występach jest bardzo imponujący. Jeśli Michael Jackson siedzi ze mną z przodu, Jochem Myjer (holenderski komik) z pewnością może usiąść z tyłu ze mną. Naprawdę uważam, że jest najlepszym komikiem i nawet spotkałem go w jednej z gwiazdorskiej restauracji, w której wtedy pracowałem. Jego osobowość i sposób bycia naprawdę dodaje wszystkim otuchy. Jest taki pozytywny, zabawny, a także całkowicie sobą.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Zawsze lubię wspomnienia związane z samochodami, ponieważ uwielbiam jeździć. Jazda klasycznymi samochodami, youngtimerami lub nowoczesnymi samochodami daje poczucie wolności i zabiera w nowe miejsca. Jeśli muszę wspomnieć o bardzo miłym wspomnieniu, to jeżdżenie wszystkimi różnymi klasycznymi samochodami z E&R Classics. Wszystkie (klasyczne) samochody mają swój urok i to sprawia mi tyle radości.

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Mam szczęście, że mogę jeździć (prawie) wszystkimi samochodami i klasycznymi samochodami, które są na wystawie w E&R Classics. Dużo podróżuję, odwiedzam wiele różnych miejsc i spotykam wszelkiego rodzaju entuzjastów motoryzacji. Różnorodność i poczucie wolności podczas dnia pracy sprawia, że ​​jest to dla mnie idealna praca.