27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Bart Woźniak

Nazywam się Bart Wozniak, wszechstronny mechanik w ERclassics. Odbyłem szkolenie informatyczne, po którym pracowałem jako specjalista serwisowy dla Samsunga i firmy specjalizującej się w instalacji i utrzymaniu serwerów. Kiedy przeprowadziłem się z Polski do Holandii, zacząłem wraz z ojcem pracę u tapicera samochodowego. Tutaj pracowałem zarówno nad samochodami klasycznymi, jak i youngtimerami.

Po kilku latach pracy w tapicerstwie samochodowym zacząłem pracować w E&R Classics jako wszechstronny mechanik.

Moim pierwszym samochodem był Mercedes-Benz 190 E
Moim pierwszym samochodem był Mercedes-Benz 1992 E z 190 roku. Używałem tego samochodu codziennie, aby chodzić do szkoły i odwiedzać moją dziewczynę. Po pół roku wymieniliśmy z ojcem silnik 1.8 litra na szybszy 2.3 litra. Mercedes-Benz jechał cudownie i na pewno z silnikiem o pojemności 2.3 litra był przyjemny i płynny.

Mój wymarzony samochód to Mercedes-Benz W124 E-Class Coupe
Gdybym miał wybrać wymarzony samochód, byłby to Mercedes-Benz W124 E Class Coupe. Moim zdaniem niewiele jest klasyków, które mogą dorównać niezawodnością i komfortem tego Mercedesa. Myślę też, że świetnie wygląda!

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Najpiękniejsze wspomnienia związane z samochodem to te z moją dziewczyną na wakacjach. Ciesz się przyjemną wycieczką z muzyką w tle i ciesz się słońcem przy otwartych oknach. Czego jeszcze chcesz?

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Szczególnie podoba mi się różnorodność podczas mojego dnia pracy. Jestem kimś, kto lubi dużą różnorodność i mam jej więcej niż wystarczająco w ERclassics. Ponadto koledzy są bardzo mili, a atmosfera w firmie jest świetna. Wszyscy dobrze się dogadują i są chętni do pomocy.

Praca nad pięknymi klasykami i jeżdżenie nimi to także spełnienie marzeń. Nieustannie otaczają Cię najpiękniejsze klasyki. Od klasycznego Porsche po MGB, wszystko jest objęte gwarancją.

O tak, a kawa na stołówce jest bardzo smaczna!