27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Mediolan van Uitert

Nazywam się Milan van Uitert. Na co dzień studiuję, aw wolnym czasie pracuję w E&R Classics, gdzie zajmuję się różnymi rzeczami. Moja praca waha się od polerowania samochodów po pracę przy komputerze.

Jakiś czas temu ukończyłem edukację VWO i obecnie studiuję International Business Administration na Uniwersytecie w Tilburgu.

Mój pierwszy (i obecny) samochód to Citroën C2006 z 3 roku, którego przejąłem po mamie. To nie jest wyjątkowy samochód, ale jest bardzo niezawodny i pozwala mi jechać tam, gdzie chcę. Mam nadzieję, że w przyszłości dostanę piękny klasyczny samochód, ale do tego czasu jestem bardzo zadowolony z mojego Citroëna.

Mój wymarzony samochód to Porsche 930 Turbo. Uwielbiam połączenie wyglądu i osiągów tego klasycznego Porsche.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Moje najlepsze wspomnienie związane z samochodem to to, że jeździłem BMW M3 na torze Las Vegas Motor Speedway. To było (niestety) jako pilot, ponieważ nie miałem jeszcze prawa jazdy.

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Jestem zdumiony za każdym razem, gdy wchodzę do salonu E&R Classics. Zawsze jest zaskoczeniem, jakie piękne klasyczne samochody przybyły. Od odrestaurowanych Austin Healeys po Beetle Convertible. Zmienia się co tydzień. Poza tym mam fajnych kolegów, którzy wszyscy kochają (klasyczne) samochody i mam dużą różnorodność w mojej pracy.