27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Wincentego Praaga

Nazywam się Vincent Praag i pracuję w dziale zakupów i sprzedaży w E&R Classics. Po ukończeniu szkoły średniej poszedłem do TIO Eindhoven, gdzie uczęszczałem na kurs zarządzania przedsiębiorstwem komercyjnym. Ukończyłem to badanie w 1 rok zamiast w 3 lata. Nie mogłem się doczekać, aż zacznę wśród wszystkich pięknych klasycznych samochodów!

Moim pierwszym samochodem była Alfa Romeo Mito. Ten samochód czekał na mnie dłużej niż nim jeździłem. To był bardzo ładny pierwszy samochód, ale po 3 miesiącach znowu zaczął mnie swędzieć i poszedłem szukać czegoś innego.

Mój wymarzony samochód to klasyczne Ferrari. Mam drogi gust… Moc i brzmienie Ferrari w połączeniu z wyglądem sprawiają, że jest to samochód moich marzeń.

Załóżmy, że musisz kogoś podwieźć. Kto by to był i dlaczego?
Podwoziłbym Maxa Verstappena, może da mi lekcje jazdy. W 2021 roku Max po raz pierwszy został mistrzem świata iw jaki sposób! Na ostatnim okrążeniu wyprzedził Hamiltona, cudownie (dla fanów Maxa)! Sam jestem wielkim fanem Formuły 1, dlatego właśnie go wybrałem.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Dla mnie najbardziej szczególnym wspomnieniem jest to, że sprzedałem Porsche 356 bardzo miłej pani na hiszpańskiej wyspie. Skontaktowałem się z nią telefonicznie i poprosiła o więcej informacji na temat naszego gruntownie odrestaurowanego Porsche 356. Po kilku rozmowach dała do zrozumienia, że ​​bardzo lubi to klasyczne Porsche w swoim garażu.

Po niezbędnych badaniach związanych z transportem na tę hiszpańską wyspę udało się. Piękne Porsche 356 jest teraz w domu z piękną osobą!

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Lubię chodzić do pracy każdego dnia. Osobiście bardzo podoba mi się różnorodność, której doświadczasz każdego dnia. Na przykład rano nie wiem, jakie klasyczne samochody będę mi oferował, ani jaki klasyczny samochód jest dziś sprzedawany. Szczególnie lubię kontakt z klientami, a wszyscy są entuzjastami samochodów, których łączy pasja do oldtimerów. Ponadto uważam, że nasz zespół to topowy zespół. Wszyscy ciężko pracują i dobrze się bawią, a to tworzy dobrą atmosferę!