27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Ernst van Kempen

Nazywam się Ernst van Kempen, międzynarodowy sprzedawca w E&R Classics. W przeszłości odbyłem szkolenie z zakresu Marketingu i Komunikacji, gdzie w zeszłym roku odbyłem staż w firmie Auto Elektro. Po stażu zacząłem tu pracować i zajmowałem się drobnymi pracami technicznymi i marketingowymi.

Po tym okresie pracowałem przez 8 lat w Autocentrum Waalwijk jako sprzedawca młodych samochodów używanych. Tam dowiedziałem się, że sprzedaż to moja pasja. Dlatego po pracy w Autocentrum Waalwijk przez 2 lata pracowałem jako sprzedawca u specjalisty Mercedes-Benz w Moergestel. Następnie pracowałem przez kolejne 4 lata dla Autoservice van Eersel w Waspik. Od wielu lat pracuję w E&R Classics jako sprzedawca pięknych klasycznych samochodów, które mamy do zaoferowania.

Moim pierwszym samochodem był czarny Fiat Tipo z 1997 roku, który kupiłem mając 19 lat. Uwielbiałem mieć swój mały samochód, ponieważ daje poczucie wolności. Używałem go jako samochodu codziennego, ale też jeździłem nim na wakacje do Francji. Chodzenie do znajomych, którzy mieszkali trochę dalej, nie stanowiło problemu, ponieważ mogłem teraz iść tam, gdzie chciałem. Sam zająłem się drobnymi konserwacjami, a także umieściłem w nim światła nawigacyjne i przeciwmgielne. Uwielbiałem z nim pracować.

Mój wymarzony samochód to BMW 1990 z 850 roku w kolorze srebrnoszarym z czarnym wnętrzem.

Załóżmy, że musisz kogoś podwieźć. Kto by to był i dlaczego?
Chciałbym podwieźć Adriana van Hooydonka. Van Hooydonk od dawna odpowiada za projekt BMW, Rolls-Royce i Mini. Myślę, że miło widzieć, że Holender zarządza tymi markami samochodów na tak wysokim poziomie. Oprócz tego, że determinuje obecny projekt, wiem, że ma też kilka klasycznych samochodów. Wystarczy o tym porozmawiać.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Bez wątpienia będzie to moja pierwsza przejażdżka własnym samochodem na południe Francji. Jazda nocą, zła pogoda, zgubienie się w Paryżu z powodu objazdu, płatnych dróg, pagórkowata francuska wieś po wschodzie słońca... Przeżyj prawie wszystko podczas jednej przejażdżki. Poczucie wolności, by jechać tam, gdzie chcesz, co otrzymujesz z (klasycznym) samochodem, jest nieporównywalne.

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Praca na co dzień z produktem entuzjasty: klasycznymi samochodami. Różnorodność ludzi, którzy do nas przychodzą, jest ogromna, ale łączy ich jedno, wszyscy są entuzjastami klasycznych samochodów. Poprowadzenie wszystkich do zakupu klasycznego samochodu to świetna zabawa. Ze względu na szeroką gamę klasyków, które tutaj mamy, każdy znajdzie coś dla siebie. Razem z moimi kolegami, którzy są również entuzjastami samochodów, przekazywanie emocji, historii i nostalgii naszym klientom sprawia, że ​​jest tu tak miło.