Niedziela 3 października (Dzień Jedności Niemiec) EXTRA OPEN (12:00-16:00)


Lars van Dongen

Lars van Dongen (rok urodzenia: 1989) kupujący i międzynarodowy sprzedawca

 

Moim pierwszym samochodem był bordowy czerwony Opel Corsa. Miałem lat 18, kiedy go kupiłem i byłem tym bardzo podekscytowany. Poza moim pierwszym samochodem, jest jeszcze jedno wspomnienie, które zawsze będę pamiętał: moja pierwsza jazda w klasycznym samochodzie. Był to jasnoniebieski i biały Chevrolet Corvette C1 firmy 1959. To było fantastyczne doświadczenie! Uwielbiałem to i dlatego zawsze pozostanie moim ulubionym klasycznym samochodem.

 

Jeśli chodzi o edukację, studiowałem zarządzanie handlem detalicznym na Florijn College w Bredzie. W ciągu tych 4 lat nauki pracowałem już z wieloma samochodami. Po szkole zacząłem pracować w firmie, która sprzedawała nowoczesne samochody i kilka klasycznych samochodów. Pracowałem w tej firmie jako sprzedawca. Przekonałem się, że sprzedaż to moja pasja. Pracuję w E & R Classics od wielu lat jako kupujący i międzynarodowy sprzedawca.

 

Mój wymarzony samochód pozostaje jasnoniebieski z białą Corvette C1, w której odbyłem swoją pierwszą klasyczną podróż samochodem. Ten samochód zawsze będzie dla mnie wyjątkowy. Najlepiej Corvette od 1960 lub starszej.