27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Lars van Dongen

Nazywam się Lars van Dongen, kupujący i sprzedający w E&R Classics. Studiowałem zarządzanie detaliczne na Florijn College w Bredzie. To badanie trwało 4 lata, podczas których podczas studiów bardzo często stykałem się z samochodami i klasycznymi samochodami. Zaraz po studiach rozpocząłem pracę w firmie sprzedającej nowoczesne samochody, motocykle oraz kilka klasycznych aut. Tam dowiedziałem się, że sprzedaż klasyków jest moją pasją i teraz od dłuższego czasu pracuję w E&R Classics jako kupiec i sprzedawca międzynarodowy.

Moim pierwszym samochodem był bordowy Opel Corsa A. Miałem 18 lat, kiedy go kupiłem i byłem z niego bardzo zadowolony. Moim wymarzonym samochodem jest Corvette C1 z 1960 roku. Był to również pierwszy klasyczny samochód, którym jeździłem. Był to dwukolorowy jasnoniebieski z białą Corvette C1. Cóż to było za fantastyczne doświadczenie. Uwielbiam jazdę tą Corvette C1 i dlatego na zawsze pozostanie moim ulubionym klasycznym samochodem! Ponadto myślę, że Jaguar Kabriolet E-Type S1 3.8 to jeden z najseksowniejszych samochodów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
W przeszłości udało mi się przekazać bardzo wyjątkowego klasycznego Ferrari pracownikowi firmy, który otrzymał je za jego wydajność i zaangażowanie. W tym celu pojechaliśmy Ferrari do Niemiec w dniu ogłoszenia nagród za wyniki tej firmy. To wspomnienie, którego nigdy nie zapomnę i zawsze będę go pielęgnować.

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Myślę, że wspaniale jest móc pracować z tak fantastycznymi klasycznymi samochodami, youngtimerami i samochodami sportowymi. Ale to, co sprawia, że ​​jest jeszcze fajniej, to to, że spotykam ludzi, którzy również mają bzika na punkcie klasycznych samochodów i samochodów sportowych i którzy mają zabawne i ciekawe historie. Ci klienci różnych narodowości sprawiają, że moja praca jest tu różnorodna i interesująca.