27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Jeroen Rood

Nazywam się Jeroen Rood, międzynarodowy sprzedawca i kupujący w E&R Classics. Studiowałem Automotive & Nautical Business Management na IVA w Driebergen. W trakcie studiów odbyłam staż w ERclassics, który tak mi się spodobał, że w końcu kontynuowałem tam pracę. Z przyjemnością tu pracuję od wielu lat.

Mój pierwszy samochód kupiłem w ERclassics, gdy miałem 16 lat. Jest to białe Volvo P1800, które kupiłem jako samochód projektowy i odnowiłem razem z ojcem. Odrestaurowanie klasycznego samochodu zajęło nam 3 lata i byłem bardzo dumny, kiedy renowacja została zakończona i wreszcie mogłem jeździć klasycznym Volvo. W międzyczasie przejechałem Volvo P1800 sporo kilometrów i nadal regularnie jeżdżę nim na wakacje.

Mój ulubiony klasyczny samochód to Maserati 3500 GT
Moim absolutnym wymarzonym samochodem jest Maserati 3500 GT. Wolę widzieć tego włoskiego klasyka w kolorze granatowym z czerwonym skórzanym wnętrzem.

Załóżmy, że musisz kogoś podwieźć. Kto by to był i dlaczego?
Gdybym mógł kogoś podwieźć, byłby to Stig z pokazu samochodowego Top Gear. Może po drodze da mi kilka wskazówek…

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Moje najlepsze wspomnienie związane z samochodami to tor ślizgowy z klasycznymi Porsche. Tego dnia odbyliśmy piękną przejażdżkę wszystkimi rodzajami klasyków Porsche i zakończyliśmy dzień trasą poślizgową. To wspomnienie, którego nigdy nie zapomnę!

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Żaden dzień w ERclassics nie jest taki sam, co sprawia, że ​​jest dla mnie tak zabawny i zróżnicowany. Kiedy jestem w drodze po klasyczne samochody, spotykam się z wszelkiego rodzaju pasjonatami motoryzacji i widzę najpiękniejsze (klasyczne) auta. Od angielskich klasyków po niemieckie samochody sportowe, za każdym razem zdumiewa mnie, jakie piękne klasyki spotykam.