27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Jimmy'ego Tielemansa

Nazywam się Jimmy Tielemans, marketeer w E&R Classics. Zanim rozpocząłem pracę w E&R Classics, uczęszczałem na kursy Marketing & Communication oraz Marketing Management.

Podczas studiów niestacjonarnych Marketing Management rozpocząłem pracę w agencji marketingu internetowego, co tylko zwiększyło moje zainteresowanie marketingiem cyfrowym. Zajmuję się marketingiem (online) od około 10 lat i pracowałem w różnych agencjach i firmach marketingowych.

Po pracy w różnych firmach przyszedł czas na realizację mojej prawdziwej pasji: (klasyczne) samochody. Bo co może być lepszego niż połączenie pracy z pasją?

Moim pierwszym samochodem był ciemnoniebieski Volkswagen Polo. Był obniżony, miał sportowe felgi i sportowy wydech. Mimo, że wyglądał (moim zdaniem) świetnie, wydech na autostradzie w końcu doprowadzał mnie do szału. Pierwszą rzeczą, jaką zrobił mój brat, było zamontowanie normalnego wydechu, kiedy przejął ode mnie ten samochód.

Mój wymarzony samochód to Ford GT40 w barwach Zatoki Perskiej. Gdybym miała wybrać klasykę z naszej oferty, wybrałabym Jaguar E-Type Coupe w kolorze Gunmetal Grey lub Triumph TR6 w kolorze British Racing Green z chromowanymi drucianymi kołami.

Załóżmy, że musisz kogoś podwieźć. Kto by to był i dlaczego?
Jeremy Clarkson, były gospodarz programu motoryzacyjnego Top Gear. Jako dziecko bez końca oglądałem programy samochodowe, a Top Gear to zdecydowanie mój ulubiony program. Spośród trzech prezenterów uważałem, że Jeremy Clarkson był najzabawniejszy.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Moje najlepsze wspomnienia związane z samochodem to to, że jeździłem po lesie z ojcem jego pick-upem. W dzisiejszych czasach jest nam trochę łatwiej i cieszymy się jazdą na motocyklu i zwiedzaniem amerykańskimi samochodami zabytkowymi.

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Różnorodność; żaden dzień roboczy nie jest taki sam w E&R Classics. Możliwości są nieskończone i każdego dnia jestem zachwycony tym, jakie piękne klasyczne samochody są w naszym salonie, nigdy się nie nudzi. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra i fajnie jest pracować z kolegami, których łączy pasja do samochodów i oldtimerów.