27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY


Jim van Dalen

Nazywam się Jim van Dalen, kontroler w E&R Classics. W swojej pracy zajmuję się administracją finansową firmy.

Studiowałem ekonomię biznesu w Avans Hogeschool w Hertogenbosch. Po tym szybko nawiązałem kontakt z firmą E&R Classics, w której pracuję od 2015 roku.

Mój pierwszy samochód to Opel Astra Hatchback. Nawiasem mówiąc, to jest samochód, którym obecnie jeżdżę. Tym Oplem pojechałem na wakacje między innymi na południe Francji, które mam miłe wspomnienia. Myślę, że mój Opel to fajny samochód i nie zawiódł mnie przez te wszystkie lata.

Moim ulubionym klasycznym samochodem jest Ford Mustang Cabriolet z 1965 roku w kolorze czerwonym z czarnym wnętrzem. Moimi faworytami są amerykańskie klasyczne samochody, zwłaszcza Mustang. To ryczące V8 w połączeniu z surowym wyglądem sprawiają, że są to moje ulubione klasyki.

Załóżmy, że musisz kogoś podwieźć. Kto by to był i dlaczego?
Ponieważ jestem wielkim fanem muzyki hip-hopowej, prawdopodobnie byłby to jeden z artystów tego gatunku. Myślę, że byłoby naprawdę fajnie podwieźć jednego z największych artystów, jak Snoop Dogg czy Ice Cube. Oczywiście w stylu Chevroleta Impala z 1964 roku lub innego amerykańskiego klasyka.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Moje najlepsze wspomnienia związane z samochodami to te z przeszłości. Mój ojciec miał jasnożółty Triumph Spitfire, z którym regularnie koncertowaliśmy. Opuszczony kaptur, słońce i dźwięk Spitfire'a w tle. Myślałem, że to było fantastyczne!

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Szczególnie wszechstronność i wyzwanie sprawiają, że moja praca w E&R Classics jest tak przyjemna. Oprócz zwykłych zajęć zawsze są ciekawe projekty do pracy. Dostaję też dużą swobodę i sam mogę zaplanować dużo własnej pracy. To, że na co dzień otaczają mnie najpiękniejsze klasyczne samochody, jest oczywiście absolutnie cudowne, gdy wyglądam przez okno mojego biura!