1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) OPEN - niedziela 7 listopada EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00


Viktor Klemencic

Viktor Klemenčič (rok urodzenia: 1980) mechanik.

 

Kupiłem mój pierwszy samochód, gdy miałem 17 lat. To był biały Chevrolet Caprice z 1977. Kupiłem go w idealnym stanie, więc nie musiałem wiele z tym robić. Myślałem, że to świetny samochód i jeździłem nim wszędzie. Pochodzę ze Słowenii, więc kupiłem ją od polityka z Austrii. Jeździłem samochodem przez 6, ale musiałem się go pozbyć, ponieważ paliwo było wtedy dla mnie bardzo drogie.

 

Studiowałem w Słowenii jako mechanik. Ukończyłem tę edukację po 3 latach. Mój ojciec ma własną firmę zajmującą się renowacją starych motocykli i klasycznych samochodów, w których zacząłem pracować po szkole. Pracowałem dla mojego ojca przez lata 19 w rodzinnym biznesie, w którym dużo się nauczyłem. Moja matka jest Holendrem, więc przyjechałem do Holandii, aby pracować dla firmy, w której czuję się jak w domu i gdzie oferują doskonałe klasyczne samochody.

 

Najpiękniejszym samochodem moim zdaniem jest Chevrolet Chevelle z 1969. Najlepiej w ciemnym kolorze, ponieważ myślę, że pasuje to najlepiej do samochodu. Uwielbiam też, gdy samochód ma duży silnik.