Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany


Liana Balemansa

Nazywam się Lian Balemans, odpowiadam za transport do i od klienta. W przypadku sprzedaży aut klasycznych to ja jadę do klienta po jego wymarzony samochód. Odbieram je również od klientów przy zakupie aut klasycznych i youngtimerów.

Uczęszczałam do Szkoły Ogrodniczej, po czym pracowałam w terenie w firmie specjalizującej się w mrożonych warzywach. Następnie przez długi czas nadzorowałem imprezy w wypożyczalni atrakcji.

Moim pierwszym samochodem był Datsun 100
Moim pierwszym samochodem był Datsun 100 w kolorze czerwonym. Pokochałem ten samochód i absolutnie pokochałem kolorystykę. Datsun 100 zabrał mnie wszędzie i nigdy mnie nie zawiódł. To był świetny samochód!

Mój wymarzony samochód to Mercedes-Benz 450 SL
Mój absolutnie wymarzony samochód to Mercedes-Benz 450 SL. W każdym razie wolę klasyczne modele Mercedes-Benz i uważam, że 450 SL najlepiej się prowadzi i ma najlepszy wygląd.

Załóżmy, że musisz kogoś podwieźć. Kto by to był i dlaczego?
Oczywiście moje wnuki Benja i Lowen! Uwielbiam te maluchy i każda przejażdżka sprawia, że ​​jest to wspólna impreza.

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z samochodem?
Moje najlepsze wspomnienie związane z samochodem to wycieczka Mercedesem CLS. Moc tego sportowego auta zrobiła takie wrażenie, że nigdy nie zapomnę tej chwili. Ponadto jeździłem w wielu klasykach w ERclassics. Od Jaguar E-Type do Austina Healeya lub pagody Mercedes-Benz. Każdy klasyczny samochód ma swój urok i właściwości jezdne. To właśnie sprawia, że ​​jazda klasycznym samochodem jest tak przyjemna.

Co sprawia, że ​​dzień pracy w E&R Classics sprawia ci tyle radości?
Najlepszą częścią dnia pracy w E&R Classics jest dostarczenie klientowi klasycznego samochodu. Nie ma nic lepszego niż wielki uśmiech na twarzy zadowolonego klienta. Jeśli ta osoba również wystawi pozytywną opinię, wiem, że dobrze wykonałem swoją pracę. Odwiedzam też najbardziej wyjątkowe miejsca. Na przykład udało mi się dostarczyć piękne Porsche 356 na hiszpańską wyspę, a ostatnio Jaguar MK2 we Włoszech. Spotykasz najbardziej wyjątkowych ludzi, każdy z własną historią i pasją do zabytkowych samochodów. Każda dostawa to dla mnie wyjątkowa chwila.