Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1959 Porsche 356

Porsche 356B zadebiutował na targach Frankfurt Auto Show w Niemczech pod koniec 1959, a także model Speedster D (Convertible D), zastępując speedstera. 1959 Porsche 356 Typ B był zupełnie inny niż jego poprzednik Typ A. Większy przedni zderzak był chyba najbardziej zauważalny. Reflektory w 1959 Porsche stały się bardziej pionowe. Wielu entuzjastów Porsche sądziło, że zmiany w 1959 Porsche 356 były podobne do tego, co mogło wyprodukować General Motors, ale jak większość zmian fabrycznych, wkrótce zostały zaakceptowane.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Model Cabrio D miał wyższą przednią szybę, szklane szyby boczne i nowe siedzenia. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem Porsche 1959 z 356 r., ER Classics z przyjemnością przedstawi Ci samochody Porsche 356, które mają obecnie w magazynie. Od znalezisk w stodołach po najbardziej nieskazitelne przykłady z salonów, połącz się już dziś, aby dowiedzieć się więcej. W międzyczasie przeglądaj tę witrynę, aby dowiedzieć się więcej o Porsche 356 i innych klasycznych samochodach.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż